zdjecie glowneDnia 15 stycznia 2016 r. w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce odbyła się III edycja międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów klas trzecich technikum z Zespołów Szkół Zawodowych w Ostrołęce. Organizatorem konkursu byli nauczyciele prowadzący zajęcia z języka angielskiego: Ewa Grzeszczyk, Marta Łojewska, Anna Laskowska oraz Dariusz Niedźwiedziuk. Honorowy patronat nad konkursem objął Prezydent Miasta Ostrołęki. Celem konkursu było m.in. rozwijanie motywacji uczniów do nauki języków obcych oraz popularyzowanie języka angielskiego wśród młodzieży szkolnej. Konkurs odbył się w dwóch etapach: pisemnym oraz ustnym. Każda szkoła miała możliwość zgłoszenia 5 najlepszych uczniów ze swojej placówki. Do konkursu zgłosiło się 18 uczniów.
Oto lista tegorocznych zwycięzców:
Miejsce I Krysiak Blanka kl 3P - ZSZ 1
Miejsce II Zaczkowski Mateusz kl 3I – ZSZ 1