18 czerwca 2015r. uczniowie naszej szkoły mogli po raz kolejny odpocząć od obowiązków szkolnych. Spływ kajakowy to doskonała forma edukacji poprzez bezpośredni kontakt z naturą oraz świetna okazja do integracji. Młodzież bardzo chętnie spędza w ten sposób czas. Płynęliśmy ponad cztery godziny, pogoda oczywiście jak zawsze dopisała, chodź słońca nie było zbyt wiele, to ciepły powiew powietrza sprzyjał miłej atmosferze. Na zakończenie przygotowano nam ognisko z kiełbaskami. Spływ kajakowy malowniczą Krutynią zagwarantował całej grupie dobrą, ale przede wszystkim bezpieczną zabawę na wodzie. Trasa spływu dostosowana jest bowiem do wieku oraz predyspozycji uczestników. Nie zabrakło również pełnego instruktarzu oraz zasad bezpiecznego zachowania się w kajaku. Życzymy sobie więcej takich wrażeń.

FOTO RELACJAsplyw