POZYTYWNA ZMIANA EDUKACJI

Ciekawe lekcje w szkole!

Na zajęcia praktyczne do uczniów klasy II uczącej się w zawodzie technik budownictwa, dnia 9 czerwca 2015r przyjechali przedstawiciele Firmy „PREFBET” sp. z o.o. w Śniadowie. Uczniowie zapoznali się z zastosowaniem nowoczesnych technik wytwarzania elementów z betonu komórkowego, procesem produkcji, asortymentem a także z historią firmy. W drugiej  części zajęć praktycznych, uczniowie samodzielnie murowali fragmenty ściany z elementów betonu komórkowego pod nadzorem pracowników Firmy. Firma „PREFBET” chętnie współpracuje ze szkołami, organizuje  konkursy z murowania dla szkół z regionu północno-wschodniego Polski oraz udostępnia  zwiedzanie procesu produkcyjnego zakładu.
Technolodzy Firmy szczególną uwagę  poświęcają  problemowi ochrony środowiska. Proces produkcyjny jest prowadzony bez szkodliwego oddziaływania na środowisko, zarówno woda jak i odpady technologiczne są w pełni wykorzystywane do produkcji.