2014-11-07-starter-rkwe9 grudnia 2014r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XIII Regionalnym Konkursie Wiedzy Ekonomicznej zorganizowanym przez Collegium Mazovia Innowacyjną Szkołę Wyższą w Siedlcach. Uczestnicy konkursu to: Natalia Ptak, Izabela Adamowska, Kacper Dumała – kl. 3R, Michał Biedrzycki, Tomasz Dubaj, Patryk Surmecki – kl. 2M, Karol Gutowski, Kamil Stolarczyk – 2 We. Do rywalizacji przystąpili uczniowie z województw: mazowieckiego, lubelskiego i podlaskiego, rozwiązując zadania testowe oraz otwarte opisowe i z obliczeniami. Do II etapu zakwalifikowała się Natalia Ptak. Etap II odbył się 16 stycznia 2015r. w siedzibie uczelni. Wyniki będą znane pod koniec stycznia. Podstawowym celem konkursu jest popularyzacja wiedzy z zakresu ekonomii, rynku finansowego, problematyki europejskiej oraz wspieranie przedsiębiorczości wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych.