slonce       W dniu 04 czerwca 2014 roku z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka Szkolne Koło Towarzystwa Przyjaciół Dzieci przy Zespole Szkół Zawodowych  Nr 2 w Ostrołęce wspólnie z Powiatowym Oddziałem TPD w Ostrołęce w Ramach Obchodów Dnia Wolności organizują Grę Miejską mającą na celu przypomnienie pierwszych wolnych wyborów parlamentarnych. Weźmie w niej udział 120 wychowanków ze Środowiskowych Ognisk Wychowawczych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.

Po wykonaniu zadań  dzieci wezmą udział  w konkurencjach  sportowych  organizowanych na terenie boiska Zespołu Szkół  Zawodowych Nr 2 w Ostrołęce.

PROGRAM  UROCZYSTOŚCI
 Zespół  Szkół  Zawodowych  nr  2
w  Ostrołęce
04 czerwca  2014  roku

14:30 - Otwarcie imprezy.

14:40 - 15:10 - Zaproszenie do szwedzkiego stołu.

15:15 - 16:15 - Konkursy dla dzieci: mecz piłki nożnej, tor przeszkód, przeciąganie liny, bieg
                        w workach, rzucanie lotkami na punkty oraz malowanie twarzy.

16:20 - 16:40 - Wręczenie dyplomów, medali i upominków.

16:45 - Zakończenie imprezy:  podziękowania dla  sponsorów i osób pomagających

w zorganizowaniu imprezy.