W niedzielę 6 kwietnia w naszej szkole odbył się III Szkolny Konkurs Makijażu. Tematem tegorocznego konkursu był „Karnawał w Wenecji”. W konkursie wzięły udział uczennice technikum fryzjerskiego i słuchaczki uczące się na kierunku Technik Usług Kosmetycznych szkoły policealnej. Tegoroczne uczestniczki wykazały się dużą inwencją twórczą i pomysłowością. Jury w składzie Pan Jerzy Klonowski, Pani Ewa Tymińska i Pan Jarosław Śledzik po bardzo burzliwych obradach wyłoniło zwycięzców.

I miejsce: Sylwia Angelika Gasek
II miejsce: Olina Dembińska
III miejsce: Justyna Kraska

Nagrodą główną było szkolenie manicure hybrydowy oraz zestaw kosmetyków do wizażu, nagroda druga to szkolenie zdobnictwo paznokci oraz profesjonalna paleta cieni, 3 miejsce - szkolenie zdobnictwo paznokci oraz biżuteria. Wyróżnienia zostały ufundowane przez firmę FM GROUP w postaci bonów o wartości 100zł na zakup kosmetyków, natomiast nagroda publiczności to paleta cieni wraz z pędzlami do wizażu. Pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i skromne upominki.

Wyróżnienia: Wioletta Chojnowska, Ewelina Warszawin.

Również publiczność miała swój udział i przyznała nagrodę publiczności Pani Emilii Ciok. Atrakcjami towarzyszącymi na konkursie były wiosenne trendy w modzie i urodzie z firmą 4F oraz masaż gorącym masłem, który prezentowała firma FM GROUP. Słuchaczki Policealnej Szkoły wykonywały zabiegi kosmetyczne. Sponsorzy nagród: Rada Miasta Ostrołęka, Pani Ewa Tymińska – właścicielka salonu kosmetycznego Vernis, Firma FM GROPU, Rada Rodziców ZSZ nr 2 wOstrołęce. Organizatorzy konkursu: Anna Kulesza Ewelina Mordak Jolanta Zyśk Bożena Jeruzalska.