14 lutego 2014r. w naszej szkole odbył się „Dzień Hakowicza – zbadaj się”. Od godz. 1000 do 1200 w świetlicy szkolnej można było nauczyć się udzielania pierwszej pomocy, samobadania piersi, zmierzyć ciśnienie, obliczyć współczynnik BMI, zmierzyć ilość tlenku węgla w powietrzu wydychanym. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się symulator jazdy na motocyklu. Prowadzona była loteria fantowa oraz sprzedaż ciast, z których zysk przeznaczony zostanie na zakup kosmetyków dla młodzieży z Placówki Pieczy Zastępczej "Korczakówka" w Ostrołęce. Każdy mógł wziąć ulotki mówiące o zdrowiu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom i instytucjom, które objęły patronatem nasze działania oraz wsparły nas w realizacji programu „Mam Haka na Raka”.

DSC01639DSC01656