17 stycznia 2014r.  w Wyższej Szkole Zarządzania i Finansów w Warszawie odbyły się eliminacje okręgowe II Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Bankach. Temat przewodni olimpiady to: „Oszczędzam – Inwestuję”. Uczniowie rywalizowali ze sobą w czterech okręgach: Warszawa, Gniezno, Kraków, Sopot. W etapie okręgowym wzięło udział łącznie 281 uczniów ze 103 szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski.

Ostrołęckie  szkoły średnie reprezentował Grzegorz Święcicki - uczeń klasy 4 technikum budowlanego  Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 w Ostrołęce. Grzegorz przeszedł pomyślnie drugi etap Olimpiady i zakwalifikował się do Eliminacji Centralnych, które odbędą się w Gnieźnie w dniach 14-16 marca 2014r. Uczeń będzie konkurował z 100 uczestnikami z 60 szkół. Życzymy mu powodzenia podczas olimpijskich zmagań.