29  maja 2013  w naszej szkole odbył się turniej piłki  nożnej, w którym o Puchar Dyrektora ZSZ Nr 2 rywalizowali uczniowie gimnazjum. Organizatorem  zawodów był klub  sportowy „Bratek” działający  przy ZSZ Nr 2 oraz nauczyciele wychowania fizycznego Joanna Augustyniak, Ewa Rudzik, Bożena Wyszkowska, Jerzy Dąbrowski i Dariusz Niedźwiedziuk. W rozgrywkach brało udział 6  zespołów. Nad prawidłowością przebiegu spotkania czuwali sędziowie  okręgowi  PZPN – Jacek  Mulawka i  Łukasz  Ryfa.

Wszystkie  zespoły  otrzymały  puchary oraz pamiątkowe dyplomy. Nagrody  rzeczowe dla drużyn -   piłki  do gry w piłkę nożną - ufundowało  Starostwo Powiatowe w Ostrołęce i Rada Miasta Ostrołęki . Nagrody uczestnikom turnieju  wręczali: Przewodniczący Rady Miasta p. Dariusz Maciak oraz dyrektor szkoły p. Grzegorz Żebrowski.

Turniej po bardzo pasjonującej grze wygrał zespół MKS Narew.

WYNIKI  ZAWODÓW:

I miejsce - MKS Narew