Młodzież  i nauczyciele ze Szkolnego Koła Towarzystwa Przyjaciół Dzieci przy Zespole Szkół  Zawodowych Nr  2 w Ostrołęce wspólnie z pracownikami Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, Oddział Powiatowy w Ostrołęce w dniu 5 czerwca 2013 roku z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka organizują  przejazd pociągiem na trasie Ostrołęka-Pasieki. Dzięki  wsparciu Kolei Mazowieckich stu dwudziestu podopiecznych ze Środowiskowych Ognisk Wychowawczych odbędzie podróż  pociągiem.   W  Szkole Podstawowej w Pasiekach przez młodzież i nauczycieli naszej szkoły przygotowany zostanie piknik. Zorganizowane będą liczne konkursy z nagrodami, poprzedzone grillowaniem kiełbasek. Nie zabraknie też słodkości, a na zakończenie dzieci otrzymają upominki.

Program imprezy:
13.00  -  zbiórka uczestników imprezy (w szkole);
13.10 - 13.45  - przejazd do dworca PKP;
14.14- 14.44 – przejazd pociągiem do  Pasiek;
14.50-15.00 – przejście do Szkoły Podstawowej w Pasiekach.
15.00-19.00 – piknik (grillowanie kiełbasek ,konkursy z nagrodami, szwedzki stół);
19.40 - powrót pociągiem do Ostrołęki.