I-Career to innowacja społeczna wspierająca zniwelowanie różnic między kompetencjami wymaganymi na rynku pracy a tymi rozwijanymi przez edukację formalną. Uczestnikami projektu są partnerzy z Polski, Włoch, Cypru, Portugalii i Bułgarii.

W ramach projektu, uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami uczestniczyli w warsztatach pod hasłem „Rozwiń swój potencjał z i-Career! Poszerz perspektywę, kształtuj przyszłość!”.

Warsztaty odbyły się 24 maja 2024 r. w Warszawie. Organizatorem wydarzenia była firma KLS Partners sp. z o.o.

Głównym celem warsztatów było upowszechnienie rezultatów projektu, zebranie opinii na ich temat, wymiana doświadczeń, podzielenie się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi jakości wypracowanych w projekcie materiałów edukacyjnych. Udział w spotkaniu to okazja do wzbogacenia kompetencji zawodowych i metod edukacyjnych.