Apel, który odbył się 19 lutego 2024 roku składał się z trzech części:

1. Tradycyjny sad - zespół “Kurpiowski sad 2” przedstawił informacje o kontynuacji projektu. W tym roku szkolnym nasz minisad powiększy się o wiśnie. Hasło na bieżącą edycję brzmi: Wiśnia - kropla słodyczy w Kurpiowskim sadzie.

2. BRITISH DAY  - uczniowie klas 1R, 1 Iw, 1 We, 2 Iw, 2 We, 2 R, 3 Sw, 4 Iw oraz 4 F zaprezentowali przed społecznością szkolną program edukacyjno-rozrywkowy pokazujący kulturę, tradycję i historię Wielkiej Brytanii. Uczniowie mogli doświadczyć wirtualnej przygody, zostali zabrani na wycieczkę po zakątkach Wielkiej Brytanii, posłuchać poezji Szekspira, obejrzeć skecz o typowej angielskiej pogodzie, posłuchać angielskich dowcipów, a na zakończenie wziąć udział w pełnym emocji wydarzeniu, jakim był koncert na żywo naszych młodych wykonawców. Program uczniowie przygotowali pod okiem pani Marty Łojewskiej, Ewy Grzeszczyk oraz Marzeny Waszyk. Mamy nadzieję, że wzbudził zainteresowanie światem anglojęzycznym oraz zachęcił do przełamywania barier językowych.

3. Podsumowanie I półrocza roku szkolnego 2023/2024 - Samorząd Uczniowski zebrał i przedstawił najważniejsze, najciekawsze wydarzenia, które miały miejsce w naszej szkole. Przedstawił sukcesy naszych uczniów.

Link do prezentacji

Link do filmu "Dla Adasia"