To temat przewodni szkolenia, które odbyło się w niedzielę 20.10.2013r. w ZSZ Nr 2. W szkoleniu wzięli udział właściciele salonów fryzjerskich i uczniowie technikum fryzjerskiego. Podczas warsztatów prowadzonych przez doświadczoną instruktorkę firmy Maxima, panią Monikę Malinowską, uczestnicy mieli możliwość poznania asortymentu profesjonalnych kosmetyków do farbowania, stylizacji i pielęgnacji włosów oraz zastosowanie ich w praktyce.
   Szkoła od dawna współpracuje z salonami fryzjerskimi i firmą Maxima, która patronuje technikum fryzjerkiemu w ZSZ Nr 2. To drugie z szeregu szkoleń poświęconych koloryzacji, zorganizowanych w "Dwójce". Pierwsze miało miejsce na początku wakacji i poświęcone było blondom: Blondy wyzwanie czy zabawa? Każde szkolenie kończy się wręczeniem certyfikatów.
   Wysoka jakość kosmetyków i profesjonalizm pani Moniki zapewniają podnoszenie kwalifikacji zawodowych uczniów i zawodowych fryzjerów, a warsztatowy charakter i miła atmosfera zachęcają do korzystania ze szkoleń. My już czekamy na następne spotkanie.