image001W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa biblioteka szkolna wraz z nauczycielami informatyki ogłasza konkurs fotograficzny pt. „Przyłapani na czytaniu".
Konkurs adresowany jest do wszystkich uczniów naszej szkoły. Celem konkursu jest uchwycenie na zdjęciu ciekawych i oryginalnych form czytelnictwa, pokazanie, że obcowanie z literaturą może być przyjemną i atrakcyjną formą rozrywki. Wystarczy uchwycić obiektywem osobę lub osoby czytające książki, czasopisma w nietypowych miejscach i sytuacjach. Zdjęcia należy nadsyłać do 05.12.2016. drogą elektroniczną na adres biblioteki szkolnej bibliotekazsz2@op.pl.
Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 07.12.2016. Najciekawsze zdjęcia zostaną pokazane na wystawie oraz na stronie internetowej szkoły. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i życzymy udanych ujęć oraz powodzenia.