AKREDYTACJA ERASMUSAZespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. 5 Pułku Ulanów Zasławskich w Ostrołęce otrzymał Akredytację Erasmusa w sektorze kształcenia i szkolenia zawodowego na okres 01.02.2024- 31.12.2027.

Przyznanie Akredytacji jest gwarancją regularnego otrzymywania dofinansowania na zadania związane z działaniami w ramach programu Erasmus.

W sektorze kształcenia i szkolenia zawodowego Erasmus+ umożliwia uczniom wyjazdy na staże i praktyki zagraniczne, a także stwarza szkole możliwość udziału w projektach międzynarodowych.

Celem projektów jest wzrost efektywności i skuteczności szkolnictwa zawodowego w Zespole Szkół Zawadowych  Nr2 w Ostrołęce poprzez podnoszenie umiejętności oraz uzyskiwanie kwalifikacji zawodowych przez uczniów w formie szkoleń i staży zagranicznych.