Wizyta na budowie SSOK przy ulicy Turskiego Dnia 27 listopada 2014 roku, w ramach dnia otwartego zorganizowanego w  Stacji Segregacji Odpadów Komunalnych przy ulicy Turskiego, młodzież szkolna z klas 1b i 3b miała okazję przyjrzenia się z bliska inwestycji. Przedsięwzięcie składa się z dwóch hal o konstrukcji stalowej, budynku administracyjnego i garaży wraz z niezbędną infrastrukturą. Po budowie oprowadzali nas pracownicy Ostrołęckiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego m.in. absolwent naszego technikum. Była to ciekawa lekcja, z zainteresowaniem śledziliśmy postępy prac, mimo mroźnej pogody. Stacja segregacji odpadów to niewątpliwie ważna rzecz - tak stwierdzili uczniowie- szczególnie jeśli chodzi o ochronę naszego środowiska i niezmierne ilości produkowanych odpadów. Młodzież klasy pierwszej miała okazję udzielić wywiadu i podzielić się wrażeniami . Czekamy na zaproszenie i możliwość zobaczenia obiektów po oddaniu do użytku.

zdj Mobile