20 listopada 2023 r. był dniem, podczas którego Samorząd Uczniowski realizował dwa zadania:

1. Świętowaliśmy rocznicę uchwalenia Konwencji Praw Dziecka. Symbolem tego święta jest kolor niebieski, dlatego przyszliśmy do szkoły ubrani na niebiesko.
  2. Przeprowadziliśmy akcję: „Kup pluszaka dla dzieciaka”. Zbieraliśmy nowe pluszaki, które następnie wysłaliśmy do Fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. Od darczyńców otrzymaliśmy 35 pluszowych zabawek, które po zapakowaniu ważyły 8,15 kg. Do pluszaków dołączyliśmy list, który w imieniu społeczności naszej szkoły napisała Karolina. 25 listopada, w Dniu Pluszowego Misia, Fundacja przekaże je dzieciom leczonym w Ponadregionalnym Centrum Onkologii Dziecięcej „Przylądek Nadziei” we Wrocławiu.