Zakończyliśmy rok szkolny, który nie był dla nas łatwy, a szczególnie drugie półrocze. Przezwyciężyliśmy wiele trudności, znaleźliśmy się w sytuacji odosobnienia, rozłąki z przyjaciółmi, szkołą. Nasza codzienność przestała przypominać tę sprzed pandemii. Jednak wspólnymi siłami dostosowaliśmy się do nowych warunków i obowiązujących zasad.

To była ciężka praca i nowe doświadczenie. Podczas zdalnego nauczania mogliśmy wyćwiczyć w sobie silną wolę i samodyscyplinę.

Mamy nadzieję, że we wrześniu spotkamy się już w szkole i inaczej spojrzymy na naszą rzeczywistość, może będziemy bardziej wyrozumiali dla siebie, pomocni i solidarni.

Życzymy Wam zdrowych, bezpiecznych wakacji, abyśmy wrócili do naszych obowiązków i relacji koleżeńskich pełni optymizmu i nowych pomysłów.

Drodzy Rodzice! Dziękujemy za wsparcie, i zrozumienie. Pośród codziennych obowiązków znaleźliście czas aby pomóc swoim dzieciom i umożliwić im kontynuację nauki w domu.

Doskonale sprawdziliście się w tej roli.

Dziękujemy!

Dyrekcja Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 im. 5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce