,,Sorka by tak chciała mnie wychować...”

czyli

apel podsumowujący pracę Internatu w I semestrze

Samorząd Internatu Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 w Ostrołęce 4 lutego 2020 roku przygotował uroczyste podsumowanie semestru I. Jak zawsze, nasi wychowankowie godnie reprezentowali swój internat. Wszelkie działania i podejmowane wysiłki miały i mają na celu uatrakcyjnienie życia internackiego. Przypomniane zostały raz jeszcze wybrane wydarzenia i imprezy, które towarzyszyły wychowankom w pierwszej połowie roku szkolnego 2019/2020. Ponadto spośród uczniów wyróżnione zostały osoby aktywnie uczestniczące w życiu internatu. Koniec apelu zwieńczył muzyczny występ młodzieży wraz ze scenką humorystyczną, pt.: ,,Sorka by tak chciała mnie wychować”. Dziękujemy aktywnym wychowankom za organizację i udział w działaniach na rzecz Internatu i Szkoły.