Podczas ferii zimowych „Hakowicze” z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 w Ostrołęce nadal działali - przekazali dzieciom zabawki zebrane w ramach akcji „Mam haka na raka”.
    24 lutego „Drugi Zespół Hakowiczów” przekazał zabawki dzieciom ze świetlicy TPD mieszczącej się w internacie ZSZ Nr 2 w Ostrołęce, zaś 28 lutego dzieciom z Domu Dziecka.
    Natomiast 25 lutego „Pierwszy Zespół Hakowiczów” przekazał zabawki pacjentom Oddziału Pediatrycznego Szpitala Specjalistycznego w Ostrołęce.
    Podczas spotkań z opiekunami dzieci młodzież pytała o najpilniejsze potrzeby dzieci. Postanowili na ten cel przeznaczyć pieniądze uzyskane z loterii fantowej i sprzedaży ciast zorganizowanych podczas „Dnia Hakowicza”. Zakupili przybory do rysowania oraz kosmetyki dla młodzieży.
    „Pierwszy Zespół Hakowiczów” to: Sylwia Walkiewicz, Michał Drężek, Łukasz Wrzosek, Małgorzata Kurpiewska.
    „Drugi Zespół Hakowiczów” to: Małgorzata Bukowska, Paulina Zalewska, Natalia Jankowska, Małgorzata Lipka, Łukasz Gleba.

Opiekun: Renata Florczak

relacja FOTO