11 kwietnia 2019 roku uczniowie z klasy 3B wzięli udział w VI edycji konkursu „Nowoczesne budownictwo wokół nas”. Finał odbył się w białostockim Zespole Szkół Nr 5 a oprócz naszych uczniów swoje umiejętności pokazywali uczniowie z Białegostoku, Bielska Podlaskiego i Ełku. Patrycja Bachmura, Daniel Kęszczyk, Piotr Tobojka, Jan Trzciński, Cezary Ziarkiewicz i Jonatan Czugaj godnie reprezentowali naszą szkołę podczas wykonywania robót wykończeniowych w zakresie technologii systemów suchej zabudowy, technologii robót malarsko-tapeciarskich i technologii robót posadzkarsko – okładzinowych. Wykazali się dużym zaangażowaniem i precyzją. Z konkursu wrócili bogatsi o nagrody rzeczowe ale przede wszystkim o nowe doświadczenia.