Ważne wydarzenie w ZSZ Nr 2!!!!

POROZUMIENIE DOTYCZĄCE WSPÓŁPRACY

10 października 2022 zostało zawarte

pomiędzy

Zespołem Szkół Zawodowych Nr 2 im. 5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce ul.  Czwartaków 4, 07-401 Ostrołęka zwanym dalej „Szkołą” reprezentowaną przez Alinę Bałdygę - dyrektora szkoły, a

Mazowiecką Okręgową Izbą Inżynierów Budownictwa  reprezentowaną przez Romana Lulisa – przewodniczącego

Strony wyrażają chęć wzajemnej współpracy w zakresie kreowania wizerunku szkolnictwa zawodowego adekwatnego do zmieniającego się rynku pracy.

Współpraca będzie polegała na wspólnym podejmowaniu inicjatyw z zakresu działalności edukacyjnej, doradczej, promocyjnej, organizowaniu oraz realizacji przedsięwzięć mających na celu rozwój szkolnictwa zawodowego oraz propagowaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych i doradztwa w systemie kształcenia zawodowego.