Dnia 17 kwietnia 2019 r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w rejonowych LVII Zawodach Strzeleckich "O Srebrne Muszkiety 2018/2019". Zawody na terenie Zespołu Szkół Powiatowych w Kadzidle zorganizowało Kuratorium Oświaty w Warszawie - Delegatura w Ostrołęce. Do udziału zgłosiło się z naszego rejonu: 14 trzyosobowych drużyn męskich i 12 trzyosobowych żeńskich. Uczestnicy z Ostrołęki, Przasnysza, Makowa Mazowieckiego, Ostrowi Mazowieckiej, Wyszkowa, Myszyńca, Kadzidła, Troszyna i Długosiodła rywalizowali ze sobą w strzelaniu z 5,6 mm karabinka sportowego do tarczy z odległości 50 m w pozycji leżącej.

W klasyfikacji generalnej reprezentacja dzięwcząt zajęła pucharowe III miejsce, a chłopców - miejsce V. Mamy potencjał na kolejną edycję i chęci na rywalizację w kolejnej edycji zawodów. Tradycja szkoły zobowiązuje!