Kolejny raz uczniowie technikum pojazdów samochodowych,szkoły branżowej kierowca mechanik pod opieką nauczycieli zawodu pojechali na Międzynarodowe targi samochodowe Moto Show Nadarzyn 2017.

Uczniowie oglądali wystawy nowych modeli samochodowych m.in. Audi, BMW, Porsche, Lamborghini, Bugatti, Maserati, Ferrari, Mercedes , Tesla, Rolls-Royce, Infinity, Maserati, i inne.

Oprócz pojazdów samochodowych na wystawach można było zobaczyć różnego rodzaju motocykle, campery, jachty. W czasie targów odbywały się różnego rodzaju atrakcje ;. konkursy z nagrodami, spotkania z pasjonatami motoryzacji. Na wystawie oglądać można było również klasyki (Ford Mustang, Fiat 126p, Polonez), samochody terenowe, wyścigowe. Wystawy środków pielęgnacyjnych do samochodów, prezentowały nowoczesne możliwości poprawy wyglądu i trwałość powłok pojazdu. Uczniowie wykazywali bardzo duże zainteresowanie nowymi technologiami i tym samym, rozwinęli swoją wiedzę w kierunku zawodu, w którym się uczą/kształcą. Targi zawsze cieszą się popularnością wśród uczniów ze względu na obserwację nowych trendów i nowości motoryzacyjnych.