Grudniowo/styczniowe wydanie pisma „Przewoźnik” z naszym uczniem na okładce. Dawid Stefański uświetnił  finał wielkiej sprawy związanej z akcją: „Ilu uczniów zmieści się w  kabinie ciężarówki”. Główną nagrodą była możliwość całodziennego szkolenia młodzieży na profesjonalnym symulatorze jazdy ciężarówką. W naszej szkole miało to miejsce 27 listopada 2018 r. Tam też o swoich  wrażeniach i możliwościach mógł opowiedzieć nasz uczeń. Został od razu zauważony i poproszony o udostępnienie swojego wizerunku na okładkę pisma.

„Pewnie, że było trochę stresu, zwłaszcza na początku, gdzie trudność stanowiło samo opanowanie sprzętu, to przecież nie rower…” – komentował Dawid.

Podczas spotkania przedstawiono również pozycję międzynarodowego transportu drogowego i jego potencjał. Zachęcano do dalszej nauki, ćwiczeń, a także obiecano Kategorię C w szkołach. Wszystko na dobrej drodze. Dawidowi gratulujemy , pozostałym kierowcom również trafnego wyboru zawodu. Powodzenia!!!!!