W dniu 24 maja 2018 r. odbył się VI Turniej Piłki Nożnej Internatów Szkół Miasta Ostrołęki. W Turnieju udział wzięły reprezentacje: Internatu ZSZ Nr 1, Internatu I LO i Bursy Regionalnej. Gospodarzem Turnieju po raz szósty był Internat ZSZ Nr 2.
Celem Turnieju była popularyzacja piłki nożnej w środowisku, integracja młodzieży oraz promocja aktywnego stylu życia. Turniej rozegrany został systemem „każdy z każdym”. W rozgrywkach zwycięzcą została drużyna gospodarzy, tym samym powtórzony został ubiegłoroczny sukces. Internatu ZSZ Nr 2 reprezentowali: Bakuła Sebastian, Dziczek Kacper, Fijałkowski Radosław, Formowicz Szymon, Józwik Sebastian, Klimek Konrad, Lubiak Tomasz, Rychlicki Piotr, Sadowski Mateusz, Skiba Kacper, Topa Daniel, Zera Paweł.
Wyniki poszczególnych spotkań:
Internat I LO – Internat ZSZ Nr 1: 0:7
Internat ZSZ Nr 2 – Bursa Regionalna: 5:0
Internat ZSZ Nr 1 - Bursa Regionalna: 4:1
Internat I LO - Internat ZSZ Nr 2: 0:6
Internat ZSZ Nr 2 - Internat ZSZ Nr 1: 5:2
Internat I LO - Bursa Regionalna: 0:2
Klasyfikacja końcowa::
I miejsce – Internat ZSZ Nr 2 (6 pkt)
II miejsce – Internat ZSZ Nr 1 (4 pkt)
III miejsce – Bursa Regionalna w Ostrołęce (2 pkt)
IV miejsce – Internat I LO (0 pkt)

Na zakończenie turnieju zostały wręczone pamiątkowe dyplomy i puchary.
Gratulujemy!

FOTO RELACJA