Odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt.: „BOHATEROWIE NIEPODLEGŁOŚCIOWI”, na który wpłynęło 52 prace dzieci. Najlepsze zostały zaprezentowane na wystawie przy naszej scenie i nagrodzone podczas festynu.
Wielu emocji dostarczyły dzieciom różnorodne konkurencje sportowe – mini turniej piłki nożnej oraz siatkowej, rzut lotką do celu, tor przeszkód na wesoło.
Młodzi sportowcy otrzymali puchary, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
Nie zabrakło również obfitego poczęstunku w postaci kiełbasek z grilla, wielu słodkich smakołyków, zdrowych owoców, warzyw, jak również zimnych i gorących napoi. Dopełnieniem całej imprezy było wręczenie dla wszystkich dzieci prezentów z okazji ich święta.
W imprezie plenerowej wzięło udział ok. 160 dzieci z Placówek Wsparcia Dziennego
z Ostrołęki, Olszewa -Borek, Lelisa i Myszyńca wraz z opiekunami oraz dwie grupy przedszkolaków z Przedszkola Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Ostrołęce.
Gratulujemy wszystkim dzieciom!
Dziękujemy za przybycie, wspaniałe występy, rywalizację i dobrą zabawę!
Wydarzenie odbyło się pod Honorowym Patronatem:
Pana Adama Struzika – Marszałka Województwa Mazowieckiego,
Pana Zdzisława Siepiery – Wojewody Mazowieckiego,
Pana Jerzego Grabowskiego Przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki,
Pana Janusza Kotowskiego – Prezydenta Miasta Ostrołęki,
Pana Stanisława Kubła – Starosty Ostrołęckiego.
Serdeczne podziękowania kierujemy dla wszystkich, którzy włączyli się w tę inicjatywę. Bardzo dziękujemy kierownictwu naszej szkoły, członkom Szkolnego Koła TPD i Samorządu Uczniowskiego, w szczególności uczniom z klas:, 1F, 2F, 3F, 1We, 2WR, 1Sw, 2Sw, 2ISw i 3Iw.

Szkolne Koło TPD
Samorząd Uczniowski

FOTO RELACJA