17 IV 2024 r. Samorząd Uczniowski zorganizował Dzień Bliźniaka.

436867568_26098161873115943_3858389525276480473_n.mp4

19 III 2024 r. Samorząd Uczniowski zorganizował kolejny dzień tematyczny w naszej szkole – Dzień Mafii. Największą liczbę punktów do „Zgranej Paki” zebrały klasy: 1Lw, 2F, 2Iw, 2Sw.

13 i 14 marca 2024 r. spędziliśmy w Łodzi. Zwiedziliśmy tam wiele ciekawych miejsc. Pani przewodnik oprowadziła nas m.in. po Księżym Młynie. W Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej odwiedziliśmy Strefę Retro, Strefę GameLab oraz wystawę „Anatomia komiksu”.  Ale najciekawszym okazało się Orientarium, gdzie atrakcją był podwodny tunel, rafa koralowa, basen dla rekinów i płaszczek oraz niesamowita kąpiel słoni. Odbyliśmy tam również bardzo ciekawe spotkanie z opiekunami zwierząt. W wycieczce uczestniczyli uczniowie z klas: 1We, 2We, 4We, 1B, 3F, 1R, 1Lw pod opieką pań: S. Stepnowskiej, K. Rzosińskiej i R. Florczak.

13 II 2024 r. Samorząd Uczniowski zorganizował Kiermasz Walentynkowy. Zebraliśmy 630,75 zł. Zebrane pieniądze przekazaliśmy dla Taty naszej koleżanki na protezę ręki lub rehabilitację.

Dziękujemy Wam. Macie wielkie serca.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra do końca świata i jeden dzień dłużej. My zagraliśmy dwa tygodnie przed 32 finałem WOŚP - 12 stycznia 2024.

Do wspólnej zabawy zaprosiliśmy Samorządy Uczniowskie z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. Józefa Psarskiego, Zespołu Szkół Zawodowych Nr 4 im. Adama Chętnika oraz Zespołu Szkół Zawodowych Nr 3 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

W naszym przedfinale WOŚP można było wylicytować: ciasto od ZSZ Nr 4, karnety do siłowni,  vouchery na zabiegi fryzjerskie, masaże, treningi personalne, vouchery do pizzerii, kanapki ze szkolnego sklepiku, bony na wymianę opon, gry planszowe, maskotki, miód, bony na mycie samochodu i inne.

Oprócz licytacji przygotowaliśmy:

—     strefę sportową z konkursami: wyciskanie ciężarów, robienie pompek, brzuszków, podciąganie na drążku.
—     strefę piękna, gdzie można było zakupić wykonanie warkoczyka z syntetycznego włosa.
—     strefę słodkości, która oferowała słodycze.
—     strefę zabawy, w której graliśmy w rzutki, warcaby, szachy.

WOŚP to nie tylko licytacje. To również dawka dobrej muzyki. My otrzymaliśmy ją od zaproszonych zespołów: „The Boomers” i „The Masterminds” oraz naszych artystów: Martyny Brodzik, Suzany Bednarczyk, Piotra Piórkowskiego, Marcelego Oliwiera Bisa, Kacpra Młyńskiego i „Laboratorium Muzyki”.

Zebraliśmy 3136,95 zł.

Wielkie dzięki!

Adaś ma 12 lat i zaczął kolejną walkę o życie. Jest fanem żołnierzy. Na Facebooku wolontariuszka Marta Majta poprosiła o nagranie kilku żołnierskich słów dodających Adasiowi otuchy. Nagraliśmy taki film. Wysłaliśmy. Trzymamy kciuki za Adasia.

Link do filmu

WOŚP

Licytacja WOŚP 12 I 2024
  1. POWER GYM SIŁOWNIA – karnet na miesiąc ćwiczeń
  2. A&M Salon Urody – oczyszczanie wodorowe twarzy z Bb Glow
  3. EMS studio treningu personalnego – trening personalny (dla osób pełnoletnich)
  4. Poradnia dietetyczna i studio treningowe Karolina Kośka – trening personalny – 2 szt.
  5. WEST SITE FITNESS CLUB – jednorazowe wejście na siłownię
  6. FitBody Adrian Bobiński – voucher na masaż
  7. FitBody Adrian Bobiński – voucher na komorę
  8. FIT AND GO – voucher na wejście jednorazowe – 2 szt.
  9. Forma5Club – voucher na wejście jednorazowe – 2 szt.
  10. Love Nails stylizacja paznokci – manicure hybrydowe
  11. DaGrasso – voucher wartości 30 zł – 4 szt.
  12. Bon na mycie samochodu – 10 szt.
  13. Bon na wymianę opon w samochodzie CKZ – 2 szt.
  14. Bon na model odpowiedzi do kartkówki (sprawdzianu) z fizyki
  15. Bon na model odpowiedzi do kartkówki (sprawdzianu) z biologii – 2 szt.
  16. Bon na model odpowiedzi do kartkówki (sprawdzianu) z chemii
  17. Bon na model odpowiedzi do kartkówki (sprawdzianu) z języka niemieckiego
  18. Bon na ocenę bardzo dobrą z kartkówki z języka niemieckiego - 2 szt.
  19. Bon na zwolnienie z pisania kartkówki z języka angielskiego - 2 szt.
  20. Bon na podniesienie oceny o jeden stopień z języka angielskiego - 3 szt.
  21. Bon na model odpowiedzi do kartkówki (sprawdzianu) z podstaw przedsiębiorczości – 4 szt.
  22. Bon na model odpowiedzi do kartkówki (sprawdzianu) z podstaw działalności gospodarczej dla klas IV - 2 szt.
  23. Bon na skrócenie kartkówki (sprawdzianu) z historii – 3 szt.
  24. Bon na zwolnienie z odpowiedzi ustnej z przedmiotu budowa pojazdów samochodowych lub diagnostyka i naprawa pojazdów samochodowych dla klasy I.
  25. Bon na zwolnienie z odpowiedzi ustnej z przedmiotu budowa pojazdów samochodowych lub diagnostyka i naprawa pojazdów samochodowych dla klasy II.
  26. Bon na zwolnienie z odpowiedzi ustnej z przedmiotu budowa pojazdów samochodowych lub diagnostyka i naprawa pojazdów samochodowych dla klasy III.
  27. Bon na zwolnienie z odpowiedzi ustnej z przedmiotu budowa pojazdów samochodowych lub diagnostyka i naprawa pojazdów samochodowych dla klasy IV.
  28. Bon na pielęgnację włosów wykonaną w pracowni fryzjerskiej przez uczniów technikum usług fryzjerskich – 2 szt.
  29. Bon na strzyżenie męskie wykonane w pracowni fryzjerskiej przez uczniów technikum usług fryzjerskich – 2 szt.
  30. Bon na strzyżenie damskie wykonane w pracowni fryzjerskiej przez uczniów technikum usług fryzjerskich – 2 szt.
  31. Bon na podniesienie oceny o jeden stopień (kartkówka, sprawdzian) z historii, historii i teraźniejszości lub geografii
  32. Kanapki ze szkolnego sklepiku - 20 szt.
  33. Ciasto od ZSZ Nr 4
  34. Gry planszowe od ZSZ Nr4
  35. Maskotki od ZSZ Nr 4
  36. Star Kebab - voucher wartości 50 zł
  37. Furia – karnet o wartości 120 zł na 4 wejścia – 3 szt.
  38. Stylizacja paznokci wartości 100 zł od Martyny Brodzik