Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 będzie zamknięty od 12 marca do 24 maja

Dyżury szkolnych specjalistów

W dniach 2.03.2020 – 4.03.2020 został przeprowadzony konkurs, którego celem było wyłonienie najładniejszego pupila domowego. Z przyjemnością informujemy, że uczestnicy  konkursu , na podstawie zdjęć wystawowych,  wybrali  trzy najładniejsze zwierzęta:

I miejsce: Tosia,  punktów - 348
Właścicielka: Kinga Grzyb, kl. II RB

II miejsce: ABRA , punktów - 214
Właściciel: Konrad Kowalski, kl.  I BIW

III miejsce: BĄBEL, punktów - 140
Właścicielka: Milena Gacioch, kl. II RB

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie . Dzięki Waszej szczodrości  udało nam się zebrać kwotę 354 zł, którą przeznaczyliśmy na zakup preparatów przeciwkleszczowych dla psów ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Kruszewie. Szczególnie dziękujemy Panu Tomaszowi Chalamońskiemu, który ułatwił nam zakup preparatów dla 35 piesków-

Konkurs został przeprowadzony w ramach realizacji działań lokalnych młodzieży biorącej udział w projekcie „ Myśleć , pracować , współpracować”, jako jeden z jego etapów . Korzystając z nabytych umiejętności , wykorzystując kompetencje kluczowe nabyte podczas warsztatów młodzież podjęła ważną inicjatywę charytatywną.

- Organizatorzy.