W dniu 4 czrwca 2019 roku,  dzięki  współpracy ze Szkołą Podstawową Nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej  w Ostrołęce, na zajęciach z pracowni fryzjerskiej odbyło się strzyżenie włosów w ramach akcji "Daj Włos".  Cztery uczennice ze szkoły podstawowej postanowiły przekazać swoje włosy na rzecz fundacji Fundacji  Rak’n’Roll . Akcję "Daję włos" tym razem wsparły Anna Baranowicz, Maria Meszyńska, Antonina Gawrych i Gabriela Meszyńska, które przybyły na nasze zajęcia  pod opieką nauczycielki Anety Cichowicz. Uczennice technikum fryzjerskiego przygotowały włosy do strzyżenia zgodnie z zaleceniami fundacji, następnie włosy zostały zaplecione w warkoczyki i obcięte w celu przekazania ich na peruki dla chorych na raka. Pozostałe włosy wolontariuszek  zostały ostrzyżone w piękne nowe fryzury. W przeprowadzeniu akcji wzięli  udział uczniowie klasy II f: Magdalena Suchecka, Klaudia Tabaka, Klaudia Żabińska, Wiktoria Rudnicka, Zuzanna Majkowska, Justyna Szabłowska i Klaudia Sujkowska wraz z nauczycielami Renatą Karwowską i Beatą Ładą.To już kolejna taka akcja w ramach współpracy międzyszkolnej, bardzo dziękujemy uczniom i nauczycielom ze Szkoły Podstawowej Nr 5   oraz zapraszamy do kontynuacji tej dobroczynnej inicjatywy.

 Opracowały: Beata Łada, Renata Karwowska
FOTO RELACJA