W dniu 21 maja 2019 r. odbył się finał XXVIII edycji Konkursu Wiedzy o 5. Pułku Ułanów Zasławskich.  Do finału  przystąpiło 41 uczniów z klas I i II. Patronat nad konkursem objął dyrektor szkoły p. Grzegorz Żebrowski.

Laureatami finału zostali:

  • I miejsce - Kwiatkowska  Edyta       kl. I Sw
  • II miejsce - Tyborowski  Dawid       kl. II We
  • III miejsce  - Stasiak Wiktoria          kl. I Iw
  • wyróżnienie - Król  Dawid                kl. II wk
  • Laureaci  otrzymają w nagrodę cenne książki

Wszyscy uczestnicy finału , w nagrodę wyjadą na wycieczkę jednodniową  w okresie 24-27.09.2019. Nagrody ufundowało Stowarzyszenie Krajowe Koło Weteranów, ich Rodzin i Przyjaciół 5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce, z dotacji Ministerstwa Obrony Narodowej, w ramach zadania p.n. Tradycje Oręża Polskiego  - 5 Pułk Ulanów Zasławskich w  Ostrołęce.
Zwycięzcom  gratulujemy.

 organizatorska konkursu 
Wiesława Gałka - nauczycielka, Kustosz Izby Tradycji 5 Pułku Ułanów Zasławskich

FOTO RELACJA